חתן כלה >>> שמלות כלה >>> ברטה >>> אודות

תפריט

אודות - ברטה שמלות כלה

ברטה , מעצבת שמלות רבת מוניטין (052-9172468) , אשר סלון עיצוב שמלות הכלה שלה נמצא ברחוב האורגים 25 בית האופרה, אשדוד, מקבלת את כל לקוחותיה גם ביראת קודש (ולו רק בשל גובהן של הדרישות והציפיות, הטבעיות, המוצדקות והלגיטימיות של כל כלה), בחיוך, בחיבה, אשר לא אחת הופכים לאהבה, כאשר תהליך של דו שיח אינטימי  יוצר קרבה בין ספקית המוצר והשירות ובין מי שמזמינה אותו.

 

בית האופנה מציע קולקציות בכל הסגנונות והטרנדים. לבד משמלות כלה את יכולה ליהנות מעיצוב שיער ומאיפור המתבצעים על ידי בעלי ובעלות מקצוע מהשורה הראשונה. 

 

 העצות של ברטה

 

מה מייחד את ברטה, שהופך אותה לאשת מקצוע מוערכת ומבורכת, המבוקשת על ידי מספר רב והולך של לקוחות? דברים רבים:

 

1. שילוב של ידע מעשי (בוגרת מכללת שנקר), ניסיון עשיר של שנים רבות בעיצוב שמלות, היא חיה ונושמת עיצוב בכלל ועיצוב שמלות כלה בפרט. היא לא רק מייצרת שמלות. היא יוצרת אותן. היא אומנית (בעלת מקצוע ומלאכה ) ובעיקר- אמנת בלב ובנפש. בשורש הנשמה.
2. חותם אהבת העיצוב שלה טבוע באסתטיות ובאלגנטיות של השמלות, בהיותן מותאמות באופן מיטבי למכלול הפרטים החזותיים של הכלה- מבנה הגוף, השיער, האיפור.
3. עבודתה מוקפדת, איכותית, המצטיינת ברמת גימור מושלמת.
4. ברטה עובדת עם בדים יקרים ויוקרתיים בעלי מרקם עשיר, המועשר עוד יותר על ידי תוספות קטנות, אקססוריס מתואמים אישית.
5. ברטה משתלמת ומתעדכנת בתערוכות אופנה עולמיות ,בטרנדים החמים, באבזור המשובח.
6. התאמת השמלה מתבצעת תוך ייחוס משקל לא רק ליופי אלא גם לאופי, למזג, לנוחות (חשוב שהכלה תרגיש נוח בתוך השמלה ולא מהודקת ולחוצה בשמלה שמצרה את צעדיה ומקשה על תנועתה).
7. עיצובים בעלי קו צעיר ורענן, אלגנטי ומוקפד. אחרי הכול שמלת הכלה אמורה להיות לא רק שמלה אטרקטיבית- היא מצופה להיות השמלה האולטימטיבית.
8. שמלות כלה ושמלות ערב לאירועים שונים מזמינים או תופרים אצל ברטה. זו עובדה. עם עובדות, כידוע, לא מתווכחים.

 

סלון העיצוב או בית אופנה – יהיה שמו של היכל היופי של ברטה אשר יהיה, הוא המקום שלכל כלה בכלל ומאזור המרכז ( וטיפה דרומה) בפרט מומלץ לבקר ולהיווכח כי גם המלים הטובות, החמות והמחיאות שנכתבו כאן על אודות ברטה הן בבחינת לשון המעטה. בהצלחה.


תמונה: אודות - ברטה - שמלות כלה
צור קשר